Nasi wykwalifikowani pracownicy działu sprzedaży udzielą Państwu fachowych porad w kraju i za granicą. Pomocy udzielą Państwu pracownicy w przedstawicielstwach Grupy GBT na całym świecie. Dzięki tej obecności klienci mogą łatwo dotrzeć bezpośrednio do konsultantów z zakresu sprzedaży, serwisu i części zamiennych.

Opracowanie projektu i procesu

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie techniki elektronowej pomagamy Państwu i wspólnie opracowujemy optymalną koncepcję ekonomicznej obrabiarki.

Nasze know how i usługi naszego laboratorium zastosowań pozostają do Państwa dyspozycji również po dostawie maszyny. Przeprowadzane są tu badania z zakresu technologii procesów przetwórczych, kontrole technologiczne i optymalizacje danych procesowych.

Szkolenie

W ramach całego projektu firma Steigerwald Strahltechnik realizuje szczegółowe szkolenie personelu klienta.

Siedziby na świecie

Europe

Denmark
Mamajo AB
Sture Jonsson
Phone: +46 70 59 25 738
sture.jonsson@igmnordic.se

Germany, Langenselbold
PTR STRAHLTECHNIK
Torsten Mollière
Phone: +49 6184 2055-211
t.molliere@ptr-ebeam.com

Germany, Maisach
Steigerwald Strahltechnik GmbH
Marko Wittig
Phone: +49 8141 3535-0
m.wittig@sst-ebeam.com

Finland, Tampere
MEURO-TECH
Ismo Meuronen
Phone: +358 40 57 91 211
Ismo.meuronen@meuro-tech.fi

France, Nantes
POLYSOUDE S.A.S.
Pascal Guignard
Phone: +33 2 40 68 11 40
p.guignard@polysoude.com

Italy, Monza
Dr. Pietro Tegliai
Phone: +39 039 21 02 222
Pierotegliai@tiscalinet.it

Norway
Mamajo AB
Sture Jonsson
Phone: +46 70 59 25 738
sture.jonsson@igmnordic.se

Austria
1. ISR GmbH
Guido Reuter
Phone: +43 6212 20234
office@1isr.eu

Poland, Gliwice
Messer Eutectic Castolin Sp. z.o.o.
Mateusz Gierek
Phone: +48 32 230 67 36
mateusz.gierek@castolin.pl

Russia, Moskau
Polysoude Russia
Dmitri Gutorov
Phone: +7 495 564 86 81
info@polysoude.ru

Sweden
Mamajo AB
Sture Jonsson
Phone: +46 70 59 25 738
sture.jonsson@igmnordic.se

Slovakia / Czech Republic
SKO spol. s r.o.
Jan Kukol
Phone: +420 775 277 750
jan.kukol@skopava.com

Spain, Orkoien
IRUNA S.L. Electricidad Industrial
Jesús Mendía
Phone: +34 948 30 30 35
jesus.mendia@grupoiruna.com

United Kingdom, Bristol
Fusion Technologies Ltd.
Richard Clark
Phone: +44 117 982 6606
Richard@fusiontec.co.uk

Belarus
Polysoude Russia
Dmitri Gutorov
Phone: +7 495 564 86 81
info@polysoude.ru

Asia / Far East

China, Beijing
Beijing Aijiemo
Robotic System Co., Ltd.
Zhuang Dezhi
Phone: +86 10 6977 8000-21
zhuang.dezhi@igm-china.com

China, Beijing
(for Automotive)

Beijing Aijiemo
Robotic System Co., Ltd.
Hanjie Fang
Phone: +86 10 6977 8000-15
hjfang@igm-china.com

India, Pune
Global Beam Technologies India
Mayur Chintaman Joshi
Phone: +91 20 2712 7678
m.joshi@gbt-ag.com

Israel, Kiriat-Ono
Mark Technologies Ltd.
Danny Mark
Phone: +972 3 53 46 822
dannymark@mark-tec.co.il

Japan, Tokyo
CKB Corporation

Phone: +81 3 3498 2131
sst/ptr_team@ckb.co.jp

Japan, Tokyo
for PTR (Automotive)
KC Trading Co., Ltd.
Akinari Kawashima
Phone: +81 3 3873 5889
kawashima@kctrad.com

Korea, Pusan
für SST
JW Technology
Young Hun Woo
Phone: +82 10 7242 6000
wooyh80@naver.com

Korea, Seoul
für PTR
DKTEC & Engineering Corporation
Choon-Shik Kim
Phone: +82 2 5 22 88 51
dktec@unitel.co.kr

Taiwan, Lu-Chu Taoyuan
für SST
Tarsun Co. Ltd.
Bruce Lu
Phone: +886 931 09 17 40
kunta419@gmail.com

Taiwan, Hsinchu County
für PTR
D & H Technology Ltd.
Dick Ho
Dickho58@gmail.com

Türkei, Istanbul
Hasmak A.S.
Ufuk Bozkaya
Phone: +90 216 688 3777
ubozkaya@hasmak.com.tr

 

America

Canada
PTR Precision Technologies, Inc.
• Ed Bonewitz
• Tony DiLorenzo
• Tim Collins
Tel: +1 860 741 93 55
sales@ptreb.com

USA East Coast
PTR Precision Technologies, Inc.
• Ed Bonewitz
• Tony DiLorenzo
• Tim Collins
Tel: +1 860 741 93 55
sales@ptreb.com

USA West Coast
PTR Precision Technologies, Inc.
• Ed Bonewitz
• Tony DiLorenzo
• Tim Collins
Tel: +1 860 741 93 55
sales@ptreb.com

Argentina, Buenos Aires
BeMaq S. A.
Eduardo Koch
Phone: +54 11 41 39 88 72
ekoch@bemaq.biz

Brazil, São Paulo
ANIA Ltda.
Horst Düssel
Phone: +55 11 50 41 13 74
horst.duessel@ania.com.br

 

Steigerwald Strahltechnik GmbH
Emmy-Noether-Str. 2
82216 Maisach · Germany
Phone: +49 8141 3535-0
Fax: +49 8141 3535-215
E-Mail: info@sst-ebeam.com
Member of Global Beam Technologies AG

Steigerwald Strahltechnik GmbH

 

LOGIN